top of page
DSC_5232.jpg

Poznajmy się

Konsultacja ajurwedyjska polega na dokładnej analizie stylu życia, diety, wyglądu, stanu umysłu, dolegliwości oraz rozpoznaniu tzw. prakriti, indywidualnej, wrodzonej energetyki organizmu.  Na tej podstawie ustalane są indywidualne zalecenia, by pomóc przywrócić zaburzoną równowagę na poziomie ciała, umysłu i ducha

Konsultacja ajurwedyjska ONLINE trwa zazwyczaj ok. 1,5 h, a samo spotkanie poprzedza wypełnienie bardzo istotnego testu oraz ankiety, które pozwoli nam na sprawne przeprowadzenie konsultacji.

 

CO PRZYGOTOWAĆ?

 

Jeśli nie jest to dla Ciebie utrudnieniem, proszę, abyś wykonał/a rano, przed umyciem zębów, zaraz po przebudzeniu, zdjęcie języka. Diagnoza z języka jest istotną częścią całej diagnostyki, ale stan języka powinien zostać oceniony zaraz po przebudzeniu. Dzień przed wykonaniem zdjęcia języka, nie spożywaj mocno barwiących pokarmów, jak buraki, kurkuma, wino.
Wypisz listę dolegliwości, które przechodziłeś/aś w okresie całego swojego życia (wszystkie: przeziębienia, grypa, złamania kości, bóle głowy itd.). Nie musisz robić tego pisemnie, ważne, abyś sobie o nich przypomniał/a i powiedział/a mi podczas konsultacji.
Przygotuj wszystkie aktualne badania, które posiadasz oraz ewentualną dokumentację medyczną i przesłał/a je skanem na adres e-mailowy maksymalnie 2 dni przed wizytą online!
Wypełnij test oraz ankietę – to bardzo usprawni przebieg całej wizyty. W przeciwnym razie cała wizyta będzie polegała na ankietowaniu, nie omawianiu schorzenia. Uzupełniony test oraz ankietę prześlij w jednej wiadomości z resztą dokumentów maksymalnie 2 dni przed konsultacją.

bottom of page