top of page
mandala-tło-pattern-3.png

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Co jeśli nigdy nie praktykowałem_am jogi?

Nigdy nie jest za późno. W Mandali każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia są dla wszystkich poziomów doświadczenia i elastyczności. Jedyne czego potrzebujesz do ćwiczenia jogi to otwarty umysł. Poważnie... to wszystko! Nie ma znaczenia, jak elastyczny_a lub silny_a jesteś. Tak długo, jak tylko będziesz się pojawiać się na macie, odniesiesz korzyści z jogi.

Co jeśli nie jestem wystarczająco elastyczny_a?

Każdy z nas ma swoje ograniczenia w ciele, nie wyklucza to jednak praktykowania jogi. Wręcz przeciwnie, jest to doskonała okazja do rozwoju. Ponownie, przyjdź na zajęcia z otwartym umysłem, a zobaczysz pozytywne zmiany w swoim życiu. 

Co jeśli miałem_am kontuzję?

Jeśli miałeś_aś kontuzję, skonsultuj się ze swoim lekarzem i upewnij się, że czujesz się gotowy_a do praktyki. Powiadom mnie też przed zajęciami, żebym w razie potrzeby mogła wprowadzić poprawki. Joga to fantastyczna fizjoterapia, ale nie zmuszaj się do bólu. Idź tak daleko, jak w danej pozycji pozwala Ci na to Twoje ciało.

Jak mogę się czuć po zajęciach?

Możesz odczuwać ból, szczególnie po kilku pierwszych zajęciach, dlatego tak ważne jest żeby wrócić jeszcze w tym samym tygodniu i zapobiec bólom ciała. Każdy z nas może mieć inne odczucia w ciele i umyśle, zależnie od zachodzącej na ten moment w nas regeneracji. Nie zapomnij o nawadnianiu się.
 

Nie przejmuj się natomiast, jeśli zauważysz nieoczekiwane uczucie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, i zaczniesz spontanicznie się uśmiechać. To normalne. Zachowaj spokój, a potem wróć i ćwicz więcej jogi.

Jak długie są zajęcia?

Aerial Joga trwa 1 godzinę. Yin Joga, Joga Iyengara i Vinyasa Joga 1,5 godziny. Joga dla dzieci trwa 1 godzinę.

Czy potrzebuję zarejestrować się na zajęcia przed przyjściem do studia?

Tak, żeby wziąć udział w zajęciach potrzebujesz wybrać zajęcia z grafiku, zaakceptować warunki korzystania ze studia, zarejestrować się na stronie i opłacić zajęcia przed przyjściem do studia.

Na jaki czas przed zajęciami mogę z nich swobodnie zrezygnować?

Możesz przełożyć zajęcia na inny dzień z 8 godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli nie zdążysz przed tym czasem, Twoje zajęcia przepadną.

Jaki jest czas ważności planów cenowych?

Czas ważności planów cenowych to 30 dni od daty ich opłacenia. Niewykorzystane zajęcia nie przechodzą na następny miesiąc. Plany nie są objęte miesięczną subskrypcją i nie odnawiają się automatycznie.

Jak mogę zarezerwować zajęcia indywidualne?

Skontaktuj się bezpośrednio ze mną przez formularz kontaktowy w zakładce: Kontakt.

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie?

bottom of page